Aline Barbou
consulent dans

Aline is aanspreekpunt voor dansend Limburg en organiseert, al dan niet in samenwerking met de Dansdocenten Vereniging Limburg, projecten, workshops en festivals voor zowel amateur als professionele dansers,
docenten en choreografen.

De werkzaamheden van Aline worden voor onbepaalde tijd overgenomen door Grace Bellel en Irene Poell. Grace is op dinsdag en vrijdag bereikbaar via gbellel@hklimburg.nl en 0475 399 276, Irene op dinsdag óf vrijdag via ipoell@hklimburg.nl en 0475 399 276. 

t: 0475 399 276
e: abarbou@hklimburg.nl
 
maandag, woensdag en donderdag
Chantal Boosten MA
organisatie en communicatie toneel

Chantal ondersteunt toneelverenigingen die zijn aangesloten bij Toneelhuis LFA op het gebied van organisatie en communicatie. Daarnaast is zij productioneel verantwoordelijk voor de toneelactiviteiten die Toneelhuis LFA organiseert ter ondersteuning en stimulering van het amateurtoneel in Limburg en onderhoudt zij de contacten met de Limburgse toneelverenigingen.    

t: 0475 399 293
e: cboosten@hklimburg.nl

dinsdag t/m donderdag
Ria Corstjens
medewerker organisatie en secretariaat

Ria verricht diverse administratieve werkzaamheden voor het Huis en in het bijzonder voor Veldeke Limburg, Stichting Alphons Winters en de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen.

t: 0475 399 262
e: rcorstjens@hklimburg.nl
maandag en woensdag en dinsdagochtend
 
Theo Custers
consulent steunpunt archeologie & monumentenzorg limburg

Theo verzorgt praktische ondersteuning/advisering (indien gewenst op uw eigen werkplek) bij de uitvoering van de wettelijke gemeentelijke taken op het terrein van cultureel erfgoed.

t: 06 25 02 47 05
e: tcusters@hklimburg.nl
dinsdag en donderdag (veelal extern aanwezig bij gemeenten)

Pé Diederen
directeur

t: 0475 399 270
e: pdiederen@hklimburg.nl
maandag t/m vrijdag
 
José Driessen
medewerker organisatie en secretariaat

José is telefoniste/receptioniste en verricht diverse administratieve werkzaamheden voor het Huis.
 
t: 0475 399 299
e: jdriessen@hklimburg.nl
dinsdag, woensdag en donderdag
 
drs. Maaike Frencken
consulent literatuur
en PR & communicatie


Maaike is aanspreekpunt voor het Limburgse literaire veld, zorgt voor de inhoudelijke en organisatorische ondersteuning van het Letterkundig Centrum Limburg (LCL) en organiseert activiteiten op het gebied van literatuur en schrijven.

Daarnaast verzorgt Maaike de publiciteit van projecten en activiteiten van het Huis en de aangesloten organisaties binnen de disciplines beeldende kunst, cultuurparticipatie, dans, literatuur en monumenten.

t: 0475 399 275
e: mfrencken@hklimburg.nl

maandag en dinsdag, donderdag tot 15u en vrijdagochtend


Sophie Hoeymakers
medewerker organisatie en secretariaat

Sophie verricht diverse administratieve werkzaamheden voor het Huis en in het bijzonder voor de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen (LBM) en de Verenigde Nederlandse Korenorganisaties (VNK) - Limburg.
 
t: 0475 399 268
e: shoeymakers@hklimburg.nl
maandagmiddag en dinsdag t/m donderdag
 
Rob Janssen
consulent muziek

Rob zorgt als consulent muziek voor de inhoudelijke ondersteuning van de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen (LBT), de belangenbehartiger van de Limburgse drumbandsector, en fungeert als vraagbaak voor de aangesloten korpsen.

t: 0475 399 285
e: rjanssen@hklimburg.nl
dinsdag en donderdag

Maddy Kuipers 
consulent algemene zaken
 
Maddy houdt zich bezig met de oprichting van een Jeugdcultuurfonds in de provincie Limburg. Daarnaast ondersteunt zij Stichting Openluchttheaters Limburg en Stichting Alphons Winters.
  
t: 0475 399 289
e: mkuipers@hklimburg.nl
maandag t/m woensdag 
 
Phil Kurstjens 
medewerker financiën

t: 0475 399 267
e: pkurstjens@hklimburg.nl
maandag- en woensdagochtend, dinsdag en donderdag
 
Math Körver
financial manager

t: 0475 399 266
e: mkorver@hklimburg.nl
 
maandag t/m vrijdag

 
Marja Melis
medewerker financiën

t: 0475 399 265
e: mmelis@hklimburg.nl
woensdag- en donderdagochtend, vrijdag

Paul Moerel
consulent popmuziek

t: 0475 399 263
e: pmoerel@hklimburg.nl

maandag t/m donderdag
Marnix Mulder
consulent toneel

Marnix adviseert toneelverenigingen die zijn aangesloten bij de Limburgse Federatie van Amateurtoneelverenigingen (LFA). Hij geeft advies op maat -  veelal ter plekke - bijvoorbeeld op het gebied van regie. Daarnaast initieert hij diverse toneelactiviteiten voor amateurtoneelverenigingen en toneelliefhebbers in Limburg.
  
t: 0475 399 279
e: mmulder@hklimburg.nl

maandag t/m donderdag

 
drs. Theo Oberndorff
coördinator cultureel erfgoed

Theo is coördineert de ondersteuning aan de aangesloten monumentenorganisaties en is tevens coördinator van het Steunpunt Archeologie en Monumentenzorg (SAM) Limburg.
 
t: 0475 399 273
e: toberndorff@hklimburg.nl
 
maandag t/m vrijdag


Patricia Peters MA
consulent film & fotografie
en PR & communicatie


Patricia is aanspreekpunt voor filmers en fotografen in Limburg en zorgt voor de inhoudelijke en organisatorische ondersteuning van de volgende organisaties:

Daarnaast organiseert zij diverse activiteiten op het gebied van film en fotografie.

Patricia verzorgt tenslotte de publiciteit van projecten en activiteiten van het Huis en de aangesloten organisaties binnen de disciplines muziek, toneel, film & fotografie, musea en streektaal.
 
t: 0475 399 278
e: ppeters@hklimburg.nl
 
maandag t/m vrijdag(ochtend)

 

 Fransz Rombouts
consulent beeldende kunst

Naast informatieverstrekking en advisering met betrekking tot de (professionele) beeldende kunst behoort het (mede) zichtbaar maken van de beeldende kunstproductie in en uit Limburg tot de activiteiten van Fransz. Dat laatste gebeurt door het ondersteunen van organisaties bij groepsexposities, kunst- en atelierroutes, wedstrijden, publicaties en bijzondere projecten. In het kader van de amateur beeldende kunst ondersteunt hij onder andere Stichting Alphons Winters bij de organisatie van de tweejaarlijkse Alphons Wintersprijs.

t: 0475 399 272
e: frombouts@hklimburg.nl
maandag, dinsdag en (in oneven weken) op donderdag
 
drs. Gitte Thijssen
webredacteur en medewerker PR & communicatie

Gitte is de webredacteur van het Huis. Zij draagt zorg voor deze website, de social media van het Huis en aanverwante (web)zaken.

Daarnaast is zij consulent voor het Limburgs Festival Platform.

t: 0475 399 291
e: gthijssen@hklimburg.nl

maandag t/m donderdag


drs. Bas Thomissen
consulent muziek

Bas zorgt voor de inhoudelijke en organisatorische ondersteuning van de volgende provinciale muziekbonden: 

Daarnaast is hij een vraagbaak voor de bij de muziekbonden aangesloten muziekgezelschappen en aanspreekpunt voor de regelingen omtrent de motie volkscultuur. 
  
t: 0475 399 264
e: bthomissen@hklimburg.nl

maandag t/m vrijdag
 

Joke Versteden
medewerker organisatie, secretariaat & cultuureducatie

Joke verricht diverse administratieve werkzaamheden voor het Huis en in het bijzonder voor de Limburgse Federatie van Amateurtoneelverenigingen (LFA)
 
t: 0475 399 261
e: jversteden@hklimburg.nl
maandag en donderdag en dinsdag-, woensdag- en vrijdagochtend

Agnes Vugts
consulent musea
 
Agnes adviseert musea en collectiebeherende instellingen in Limburg op het gebied van beleid, digitale informatie, kennisbeheer, veiligheidzorg en bedrijfsvoering. Ook ondersteunt zij de Federatie van Musea in Limburg (FML). Bovendien participeert zij namens het Huis in verschillende (landelijke) museale projecten, zoals SPECTRUM (een handboek voor collectiemanagement).
 
t: 0475 399 274
m: 06 42 12 89 06
e: avugts@hklimburg.nl

maandag t/m vrijdag
 
Mirjam Waltmans
medewerker organisatie en secretariaat

Mirjam verricht diverse administratieve werkzaamheden voor het Huis en in het bijzonder voor de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen (LBM) en de Verenigde Nederlandse Korenorganisaties (VNK) - Limburg.
 
t: 0475 399 268
e: mwaltmans@hklimburg.nl

dinsdag, donderdag en vrijdag en woensdagochtend
Silvia Weusten MA
medewerker streektaal

Silvia werkt mee aan projecten die binnen de discipline streektaal worden uitgevoerd, zoals de Limburgse Spellingwebsite

 t: 0475 399 277 
e: sweusten@hklimburg.nl

vrijdag

Mariëtte van Wijlick
office manager

t: 0475 399 270 
e: mvwijlick@hklimburg.nl
maandag, dinsdag en donderdag
 
drs. Ton van de Wijngaard
consulent streektaal

Ton ontwikkelt samen met Veldeke Limburg en de Raod veur ‘t Limburgs activiteiten en projecten die gericht zijn op streektaaleducatie en het onder de aandacht brengen en levend houden van de Limburgse streektaal. Verder geeft hij informatie over (de spelling van) het Limburgs, doet hij onderzoek naar het Limburgs, biedt hij ondersteuning bij het schrijven van een tekst in het Limburgs en ontwikkelt hij lesmateriaal voor het basis- en voortgezet onderwijs. Ton is tenslotte ook aanspreekpunt voor de Stichting Jo Hansenprijs voor Volkscultuur.
 
t: 0475 399 280
e: tvdwijngaard@hklimburg.nl
dinsdag t/m vrijdag


drs. Marion Zijlema
consulent steunpunt archeologie & monumentenzorg limburg

Marion adviseert en ondersteunt Limburgse gemeenten op het gebied van archeologie, monumentenzorg en cultuurhistorie bij het Steunpunt Archeologie & Monumentenzorg Limburg.
 
t: 0475 399 281
e: mzijlema@hklimburg.nl
even weken: maandag, dinsdag en donderdag
oneven weken: dinsdag, woensdag en donderdag

 
COOKIES
Deze website maakt gebruik van cookies, in verband met de werking van social media en Google Analytics.
Zo kunnen wij de site steeds verder verbeteren. Er worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen.

Wilt u cookies toestaan?